Сайт працює у тестовому режимі

Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Стартує Конкурс підтримки садиб сільського зеленого туризму на Полтавщині

  Мета конкурсу: розвиток сільського зеленого туризму на Полтавщині та підтримки представників цієї галузі на етапі започаткування власної справи.

  Організатори: Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації.

   

  Умови і порядок проведення

  Термін проведення: травень-червень 2021 року.

  Вимоги до учасників (цільова аудиторія конкурсу): фізичні особи-громадяни України, які мають бізнес-ідею щодо благоустрою та облаштування садиби сільського зеленого туризму, реалізація або розвиток якої потребує залучення інвестиційних ресурсів; забезпечать створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту.

  Участь у Конкурсі є безоплатною.

  Один учасник може подати на Конкурс не більше двох інвестиційних проєктів.

  До участі в Конкурсі приймаються інвестиційні проєкти, реалізація яких передбачається або здійснюється на території Полтавської області, що відповідають галузевому напряму «Туризм»: розвиток сільських територій – підтримка садиб сільського зеленого туризму.

   

  Етапи проведення конкурсу:

  17 травня – 31 травня 2021 року

  I етап (відбірковий) – прийом робіт. Учасники надсилають реєстраційну форму для участі у Конкурсі (додається) в електронній формі за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  До II етапу Конкурсу допускаються реєстраційні форми, які набрали 50 балів і вище. Реєстраційна форма для участі у Конкурсі оцінюється членом Експертного комітету, склад якого затверджено розпорядженням голови Полтавської облдержадміністрації від 12.04.2021 № 286.

  01 червня – 21 червня 2021 року

  II етап – проведення консультацій та навчальних тренінгів із підготовки, написання та оформлення бізнес-планів інвестиційних проєктів, за результатами яких учасники отримують відповідні сертифікати.

  Тривалість консультацій та навчання – до 5 днів.

  Учасники, які отримали сертифікати, готують та оформляють бізнес-плани інвестиційних проєктів відповідно до вимог (додається), які надсилають на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 21 червня 2021 року до 17-00 год. Роботи, надіслані пізніше вказаного терміну, не розглядатимуться.

  Вимоги до оформлення тексту: шрифт TimesNewRoman, міжрядковий інтервал – 1,15, кегль – 14, поля: верхнє – 2 см, нижнє – 2 см, ліве – 2,5 см, праве – 1,5 см.

  За результатами оцінювання бізнес-планів інвестиційних проєктів формується рейтинг. Переможцем Конкурсу визнається учасник, бізнес-план інвестиційного проєкту якого має найвищий рейтинг (отримав найвищу оцінку).

   

  Критерії оцінювання конкурсних робіт:

  Відповідність оформлення реєстраційної форми для участі у Конкурсі встановленому зразку – 20 балів.

  Реалістичність та здійсненність інвестиційного проєкту з точки зору поставлених цілей та очікуваних результатів – 20 балів.

  Відповідність інвестиційного проєкту, а саме напряму «Туризм»: розвиток сільських територій – підтримка садиб сільського зеленого туризму – 30 балів.

  Інноваційний потенціал та інвестиційна привабливість інвестиційного проєкту – 30 балів.

  Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами Полтавської обласної державної адміністрації та грошовими преміями у розмірі:

  I премія – 100 тисяч гривень;

  II премія – 70 тисяч гривень;

  III премія – 50 тисяч гривень.

  Конкурсанти, які визнані переможцями конкурсу (І-ІІІ премія) та отримують фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, зобов’язані взяти участь у співфінансуванні свого проєкту в розмірі не менш як 50 відсотків від необхідного обсягу фінансування.

  РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

   

  Деталі на: www.poltavaculture.gov.ua/uk/

  Додати коментар


  Меню

  Перейти на старий сайт