Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради
  Щодня, о 9 годині, вшануй пам’ять загиблих співвітчизників хвилиною мовчання

  Отримай сміливий грант на власну справу

  smilyvyi hrant na vlasnu spravu

  Отримай сміливий грант на власну справу

  Актуально до: 08.11.2022

  Оголошуємо конкурс мінігрантів «СМІЛИВІ». Проєкт організовано завдяки партнерству українського бізнесу: Райффайзен Банку та агропромхолдингу Астарта-Київ. Партнерами з впровадження є благодійний фонд “Повір у себе”, благодійна організація “Світло надії”.

  Якщо ти маєш цікаві бізнес-ідеї або вже відкрив власну справу і потребуєш коштів для її масштабування, то цей конкурс саме для тебе. Учасниками проєкту можуть стати:

  • мікропідприємці, які офіційно зареєстровані в Україні (Полтавська, Вінницька та Хмельницька області) та працевлаштовують осіб із інвалідністю, ВПО, з родин військовослужбовців тощо;

  • внутрішньо переміщені особи, родини військовослужбовців, особи з незахищених груп населення у Полтавській, Вінницькій та Хмельницькій областях, які ще не мають власної справи, але мають амбіції та бажання розвивати українське виробництво.

  На учасників очікує експрес-навчання щодо підприємницької діяльності у воєнний час, підготовка бізнес-планів та робота з інвесторами. Після цього відбудеться захист бізнес-проєктів. Автори  кращих ідей отримають гранти, на які зможуть придбати необхідне обладнання. 

  Грант можна отримати за однією з двох категорій – «Самозайнятість» або «Мікропідприємництво». 

  Грантова програма за категорією «Самозайнятість» орієнтована на безробітних жінок та чоловіків віком від 20-55 років, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації. Перевага надаватиметься учасникам, що належать до категорій: внутрішньо переміщені особи, родини військовослужбовців, люди з інвалідністю, жінки, що постраждали від домашнього та гендерно обумовленого насильства. Сума гранту для категорії «Самозайнятість» – до 30 000 грн.

  Грантова програма за категорією «Мікропідприємництво» орієнтована на жінок та чоловіків віком від 20-55 років, які мають досвід підприємницької діяльності (щонайменше 3 міс. до оголошення конкурсу, мають зареєстрований ФОП, ТОВ), зареєстровані/перереєстровані на підконтрольній Україні території. Пріоритет участі надаватиметься мікропідприємствам (ФОП, ТОВ), що мають на меті, в рамках конкурсу, створити додаткове робоче місце для вразливих категорій населення, зокрема для: внутрішньо переміщених осіб, родин військовослужбовців, людей з інвалідністю, жінок, що постраждали від домашнього та гендерно обумовленого насильства. Сума гранту для категорії «Мікропідприємництво» – до 80 000 грн.

  Заявки на участь у грантовій програмі необхідно подати до 18:00 8 листопадазаповнивши анкету.

  А вже 4 листопада чекаємо тебе на вебінарі-зустрічі. Задавай питання організаторам проєкту напряму:     

  https://us02web.zoom.us/j/84908302262?pwd=MjIzSW9zN2g0NnZPV2ZSVkpQbDNUZz09

  Завдяки сміливим українцям на фронті, ми маємо можливість розвивати економіку країни в тилу. Розвиваймо Україну разом! Адже сміливі завжди отримують результат!

  Додати коментар


  Меню