Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради
  Щодня, о 9 годині, вшануй пам’ять загиблих співвітчизників хвилиною мовчання

  «Український Бізнес в Дії»

  ukrainskyi biznes v dii

   

  «Український Бізнес в Дії» — це проєкт грантової підтримки малих та середніх підприємств (МСП) та greentech підприємств, що реалізується Програмою розвитку Європейського фонду для Південно-Східної Європи (EFSE DF) та Програмою технічної допомоги Зеленого фонду для зростання (GGF TAF) та міжнародною консалтинговою компанією CIVITTA. Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках ініціативи EU4Business.

  Детально про проєкт

  Проєкт спрямований на адаптацію та відновлення діяльності українських малих та середніх підприємств та greentech підприємств, які в умовах російсько-української війни продовжують працювати та потребують допомоги для продовження своєї діяльності.

  Участь у проєкті дозволить отримати гранти до  50 000 євро  для підвищення стійкості, відновлення та підтримки операційної діяльності.

  Грантову підтримку отримають щонайменше 20 українських МСП та greentech підприємств, що відповідають кваліфікаційним вимогам та пройдуть конкурсний відбір на основі поданих заявок.

  Онлайн презентація проєкту

  Приєднуйтесь 2 листопада на онлайн презентацію, де розповімо про всі деталі проєкту: правила подачі заявок, критерії відбору, використання грантових коштів, а головне — познайомимо з організаторами та відповімо на всі ваші питання. Для участі у заході зареєструйтеся за посиланням нижче та слідкуйте за оновленнями на сторінці у Facebook.

  http://bit.ly/3MA1u0W

  Хто може подавати заявки на участь?

  Традиційні МСП, які сприяють збереженню та створенню нових робочих місць і збільшенню доходів в Україні.

  Greentech підприємства, які надають рішення у секторах відновлюваної енергетики, енергоефективності та ресурсоефективності.

   

  На що можуть бути використані гранти?

  1. Ресурси або обладнання, необхідні для адаптації виробництва до нових реалій ведення бізнесу в умовах війни.

  2. У виняткових випадках гранти можуть покривати частину операційних витрат, понесених підприємством протягом 6 місяців, якщо це має вирішальне значення для забезпечення безперервної діяльності підприємства.

  Графік проєкту

  20.10.2022 Старт подачі заявок підприємствами

  02.11.2022 Онлайн презентація проєкту «Український Бізнес в Дії»

  20.11.2022 Дедлайн подачі заявок

  21.11 - 20.12.2022 Відбір учасників

  Грудень 2022 - січень 2023 Підписання грантових умов

  01.02 - 31.07.2023 Моніторинг ефективності використання отриманих грантів

  Умови участі у проєкті

  1. Юридична реєстрація в Україні або юридична реєстрація в ЄС для МСП, які здійснили релокацію в країни ЄС після 24.02.2022 р. (як мінімум один з власників МСП повинен мати українське громадянство).

  2. Організаційно-правова форма — юридичні особи згідно з законодавством України. Фізичні особи-підприємці (ФОП) до участі у Грантовому проєкті не допускаються.

  3. Підприємства з усіх секторів економіки, крім консалтингової галузі.

  4. Мінімальний термін діяльності – 2 роки.

  5. Максимальний річний дохід – 50 млн євро.

  6. Кількість співробітників для МСП: 10-250 осіб (для “зелених” підприємств: 5-250 осіб).

  7. Чітка та переконлива аргументація на користь того, що отримання гранту може сприяти збереженню та створенню робочих місць та збільшенню доходів бізнесу в довгостроковій перспективі.

  Встигніть заповнити реєстраційну форму до 20 листопада включно!

  http://civitta.acceleratorapp.co/application/new?program=businessesinaction-apply

  Поради щодо заповнення аплікаційної форми:

  Уважно прочитайте правила та ознайомтесь зі списком екологічних та соціальних виключень

  Для заповнення аплікаційної форми необхідно виділити приблизно 3 години. Всі заявки будуть розглядатися у міру їх надходження, тому не варто чекати кінцевого терміну для заповнення аплікаційної форми.

  Аплікаційна форма складається з 7 тематичних секцій, у деяких з них необхідно завантажити файли (напр.,  фінансова звітність, розрахунки бюджету на проєкт).

  Уважно читайте запитання аплікаційної форми та опис до них. Відповідайте чітко, лаконічно, послідовно, за можливості формулюйте свої відповіді тезами (пунктами).

  Додати коментар


  Меню