Суспільний мовник продовжує розбудовувати гіперлокальну мережу універсальних журналістів, які працюватимуть на рівні об'еднаних територіальних громад.
31 жовтня 2023 року у Лубнах відбудеться зустріч представників Суспільного для налагодження контакту.
Поточний проєкт має на меті створення незалежних центрів журналістики у віддалених громадах (населених пунктах) шляхом налагодження постійної співпраці між мешканцями регіону та регіональним Суспільним мовником.
Запрошуємо всіх, хто бажає долучитися до проєкту та стати кореспондентом у своїй громаді.
Це можуть зробити всі кому виповнилося 18 років. Медійна освіта не є обов'язковою. Для учасників, які будуть відібрані, як кандидати для працевлаштування буде організоване навчання.
Навчання охопить такі теми:
пoшyк інформації та джерела, стандарти журналістики;
розробка теми та підготовка до зйомки;
зйомка та монтаж, мобільна журналістика.
Навчання триватиме 2 місяці: перший — дистанційні онлайн-тренінги, другий — менторська підтримка, де учасники можуть створювати власні матеріали та допрацьовувати ïx спільно з тренерами. Підтвердження участі у програмі навчань учасники отримають електронним листом після завершення відбору.
Перша зустріч відбудеться 31 жовтня о 12 годині у Центрі культури і дозвілля (м.Лубни, вул. Мистецька,15)