Шановні друзі!
Через збройну агресію рф та введення воєнного стану в Україні у лютому 2022 року проведення VІ Відкритого дитячо-юнацького фестивалю чорнобильської пісні «Пам’ять Чорнобиля» у м. Лубни, в рамках якого серед іншого були заплановані поетичний конкурс «Поезія катастрофи» та конкурс дитячого малюнку «Чорні крила біди» стало неможливим.
Проте, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи – 14 грудня, в нинішніх умовах, у зв’язку з перебуванням Полтавської області та м. Лубни під дією режиму воєнного стану в Україні, засновник цього фестивалю - Лубенська міська громадська організація інвалідів «Ветерани Чорнобиля», за підтримки Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області проводить в рамках VІ Відкритого дитячо-юнацького фестивалю чорнобильської пісні «Пам’ять Чорнобиля» лише конкурс дитячого малюнку «Чорні крила біди».
Мета проведення заходу – вшанування учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи, виховання у молоді патріотичного почуття, увічнення подвигу чорнобильців-ліквідаторів, а також популяризація міста Лубни в Україні та за її межами.
До участі у конкурсі малюнку на чорнобильську тематику запрошуємо дітей таких вікових категорій:
молодшої групи (6-12 років)
старшої групи (13-18 років)
Умови конкурсу:
Роботи виконуються у довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби) у форматі А-3. Роботи іншого формату розглядатися не будуть. У нижньому правому куті на етикетці розміром 8х4 см зазначається у друкованому вигляді назва роботи, прізвище, ім’я та вік автора, назва навчального закладу, населений пункт. Етикетка не повинна закривати малюнка. На зворотному боці малюнка зазначити контактний телефон керівника. Малюнки приймаються до 1 грудня 2023 року. Надіслані на конкурс малюнки не повертаються. Учасники конкурсу будуть відзначені дипломами, переможці – призами. Результати конкурсу дитячого малюнку «Чорні крила біди» будуть визначені до
12 грудня 2023 року та оприлюднені на сайті Лубенської міської ради та на сторінці у мережі Фейсбук Лмгоі Ветерани Чорнобиля
https://www.facebook.com/profile.php?id=100090017180774
Адреса оргкомітету:
Лубенська міська громадська організація інвалідів «Ветерани Чорнобиля»
проспект Володимирський,12
м. Лубни Полтавська обл. 37500
контактний телефон +380668163469
е-mail: