Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 

1. Планована діяльність

Планованою діяльністю передбачається промислова розробка Засульського родовища суглинків у Лубенському районі Полтавської області.

Запаси корисної копалини Засульського родовища суглинків були вивчені і підраховані в ході геолого-економічної оцінки ТОВ «Магма» у 2022 р. Відповідно до протоколу ДКЗ №5561 від 16.03.2023 року балансові запаси корисної копалини склали - 87,0 тис. м3.

За результатами робіт встановлено відповідність глинистої сировини та готової продукції до вимог чинних державних стандартів. Оцінка придатності корисної копалини – суглинків проведена у відповідності до вимог ДСТУ Б В.2.7-60-97 «Сировина глиниста для виробництва керамічних будівельних матеріалів. Класифікація». Балансові запаси суглинків придатні в шихті за природним заляганням (суглинок темно-бурий 70 %, суглинок бурий 30 %), для виробництва методом пластичного формування в умовах природного сушіння протягом 8-12 діб, терміном випалу 48 годин, при температурі випалу 980-1020 °С цегли керамічної рядової повнотілої марки 100 за міцністю, F-25 за морозостійкістю відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.7-61:2008 "Цегла та камені керамічні рядові і лицьові. Технічні умови".

Забезпеченість підприємства балансовими запасами суглинків складає понад 10 років при річній продуктивності кар'єру з їх видобування в кількості 7,9 тис. м3.

(потужність, довжина, площа, обсяги виробництва тощо, місце планованої діяльності)

 2. Суб’єкт господарювання

Товариство з обмеженою відповідальністю «ОРІХІВКА-ЦЕГЛА», код ЄДРПОУ 43469212.

37560, с. Оріхівка, Лубенський район, Полтавська область, тел.. 050-199-88-87, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(повне найменування юридичної особи, код згідно ЄДРПОУ)

  

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації: 36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1,________________________________________

Контактна особа, директор департаменту - Олейніков Сергій Олексійович, телефон: (+380532)56-95-08, Е-mail: eko@adm_pl.gov.ua

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

 

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля.

Згідно чинного законодавства України, рішенням про провадження планованої діяльності буде отримання спеціального дозволу на користування надрами (видобування) Засульського родовища суглинків, що видається Державною службою геології та надр України.

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань (на час обмежень, пов’язаних з епідемією COVID-19 лише у формі письмових та електронних звернень).

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії воєнного стану на території України, введеного Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року №64/2022, затвердженим Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, громадські слухання, передбачені статею 7 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля», проводяться у режимі відеоконференції.

У цей період оцінка впливу на довкілля планованої діяльності, що провадитиметься на територіях територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), не здійснюється, строки розгляду поданої документації зупиняються, висновки з оцінки впливу на довкілля щодо такої планованої діяльності не видаються. За необхідності суб’єкт господарювання з власної ініціативи має право ініціювати проведення оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на територіях територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій, але за умови, що на території такої територіальної громади здійснюють свої повноваження органи державної влади України та існує можливість забезпечити проведення оцінки впливу на довкілля відповідно до вимог цього Закону.

Громадські слухання відбудуться: 15 листопада 2023 року о 10-00 годині.

Посилання на відеоконференцію в Zoom: https://us05web.zoom.us/j/2705103572?pwd=eE05YXprOXQ4Wk55Y0p2R1RSUDFHZz09 Ідентифікатор конференції: 270 510 3572

Код доступу: 7C01Qi

 6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності.

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації: 36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1,________________________________________

Контактна особа, директор департаменту - Олейніков Сергій Олексійович, телефон: (+380532)56-95-08, Е-mail: eko@adm_pl.gov.ua

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

 

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації: 36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1,________________________________________

Контактна особа, директор департаменту - Олейніков Сергій Олексійович, телефон: (+380532)56-95-08, Е-mail: eko@adm_pl.gov.ua

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в пункті 5 цього оголошення.

 

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Промислова розробка Засульського родовища суглинків у Лубенському районі Полтавської області» на 282 аркушах.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

 

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними.

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності доступний для ознайомлення з 23 жовтня 2023 року за адресою:

1) Товариство з обмеженою відповідальністю «ОРІХІВКА-ЦЕГЛА», код ЄДРПОУ 43469212. Адреса: 37560, с. Оріхівка, Лубенський район, Полтавська область, тел.. 050-199-88-87, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Директор - Приходько Олександр Іванович.

2) - Лубенська міська рада Лубенського району Полтавської області: 37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 33, відділ земельних відносин Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради, каб. 407, тел. (05361) 66-202.__________________________________________________________

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)

Додати коментар

Меню

Перекладач жестової мови
Перекладач жестової мови