19 червня ознаменувалося на Лубенщині визначними датами. Свій 100-річний ювілей святкувала Марія Федорівна Кущева та 90-й день народження Володимир Кирилович Залівчий.
До іменинників завітали з квітами та подарунками секретарі мікрорайонів №3 та №4 Валентина Савченко, Ірина Сененко, голова організації ветеранів у Лубенській громаді Олексій Пивовар та директор територіального центру Наталія Сухонос. Приємно було поспілкуватися з людьми, за плечима яких довгий і не простий життєвий шлях. Цікаві спогади іменинників нікого не залишили байдужими.
Директор територіального центру
Наталія Сухонос