Лубенці на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе»

Цьогоріч у місті  Володимирі Волинської області провели фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе" з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю. Захід тривав з 2 по 5 липня та зібрав 150 представників з 18 областей України. Полтавську область цих змагання представили 12 спортсменів. Серед яких і легкоатлети з міста Лубни, які достойно репрезентували  нашу область.

Кулик Владислав, учень Войнихівської гімназії ЛМР, став бронзовим призером у бігу на 100 та 200м. Смаль Святослав, учень Лубенської спеціальної школи, став чемпіоном у бігу на 60 та 100м та посів ІІ місце в стрибках у довжину з місця.

Вітаємо спортсменів, їх мам, які були поруч та повсякчас підтримували юних спортсменів, а також тренера Наталію Глібову.