Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Вітаємо захисників та захисниць України!

  Шановні захисники і захисниці України!

  Прийміть найщиріші привітання з нагоди потрійного свята: Дня захисника і захисниці України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Вочевидь цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги. Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя тисяч кращих синів і дочок України. Нарівні з чоловіками багато жінок беруть участь у захисті суверенітету й територіальної цілісності України.

   

  Висловлюю велику вдячність і повагу всім, хто стоїть тепер в ім’я миру в Україні та схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну. Низький уклін всім лубенцям-землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої держави.

  Від усієї Лубенської громади бажаю українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу,  незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки. Нехай з вами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання України та нашої рідної Лубенщини! 

  Мирного неба над головою усім нам!

  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом! 

  Лубенський міський голова  Олександр ГРИЦАЄНКО

  Додати коментар


  Меню

  Перейти на старий сайт