Сайт працює у тестовому режимі

Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Бегущая строка текста в HTML Інформація УОЗ по COVID-19 станом на 22.01.2021 у м. Лубни та Лубенському р-ну. Усього захворіло з початку епідемії - 1573 особи. Захворіло за останню добу - 11 осіб. Хворіють станом на 22.01.2021 р. – 118 осіб. З підозрою на COVID-19 - 72 особи. На самоізоляції знаходиться - 248 особи. Усього за період епідемії по м.Лубни та Лубенському р-ну: одужало - 1234 осіб, померло - 37 осіб

  Лубни – переможці відбору громад, що стануть партнерами проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»

  Напередодні Нового 2021 року оприлюднено результати відбору громад, що стануть партнерами проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні». В рамках партнерства ОТГ отримають підтримку для впровадження муніципального енергоменеджменту. Всього переможцями визначено 32 громади. Серед них і Лубенська територіальна громада.

  Проєкт реалізується за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії. Комісія з відбору складалася з представників GIZ, SECO та незалежних експертів. Протягом співпраці міста та ОТГ отримуватимуть підтримку у вигляді навчальних заходів, індивідуальних консультацій та регулярних візитів підтримки.

  Інтегрований підхід до енергоменеджменту опанують не тільки профільні спеціалісти, а також представники керівництва міста на політичному рівні, співробітники та керівники департаментів, які відповідають за муніципальні будівлі.

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Меню

  Перейти на старий сайт