Сайт працює у тестовому режимі

Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Бегущая строка текста в HTML Інформація УОЗ по COVID-19 станом на 22.01.2021 у м. Лубни та Лубенському р-ну. Усього захворіло з початку епідемії - 1573 особи. Захворіло за останню добу - 11 осіб. Хворіють станом на 22.01.2021 р. – 118 осіб. З підозрою на COVID-19 - 72 особи. На самоізоляції знаходиться - 248 особи. Усього за період епідемії по м.Лубни та Лубенському р-ну: одужало - 1234 осіб, померло - 37 осіб

  Результати моніторингу енергоспоживання у бюджетній сфері

  Вагомим джерелом заощадження бюджетних коштів є раціональне споживання енергетичних та водних ресурсів бюджетними установами міста. Завдяки впровадженню системи енергоменеджменту та енергомоніторингу в установах та закладах бюджетної сфери, впровадження енергозберігаючих заходів з термомодернізації будівель, встановлення енергоефективного обладнання (ІТП) у закладах освіти, заміну 84% електричних ламп на енергоефективні LED–лампи та здійснення щоденного контролю відповідальними особами за енергоспоживанням, за 2020 рік зменшилося споживання електроенергії у муніципальних будівлях на 9.4 %, теплової енергії на 7.2%, холодної води на 16.2 % та поліпшено комфорт перебування  користувачів. Економія бюджетних коштів  склала 1576 тис. грн, зменшилися викиди СО2  на 244 т.

  Важливим чинником у реалізації заходів з енергозбереження та підвищення енергоефективності громадських будівель за 2020 рік стало усвідомлення керівниками, відповідальними особами, співробітниками та користувачами будівель необхідності  раціонального споживання енергоресурсів.

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Меню

  Перейти на старий сайт