Сайт працює у тестовому режимі

Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Бегущая строка текста в HTML Інформація УОЗ по COVID-19 станом на 22.01.2021 у м. Лубни та Лубенському р-ну. Усього захворіло з початку епідемії - 1573 особи. Захворіло за останню добу - 11 осіб. Хворіють станом на 22.01.2021 р. – 118 осіб. З підозрою на COVID-19 - 72 особи. На самоізоляції знаходиться - 248 особи. Усього за період епідемії по м.Лубни та Лубенському р-ну: одужало - 1234 осіб, померло - 37 осіб

  Про проблеми лубенців говорили на найвищому рівні

  12 січня Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко спільно з народним депутатом України, головою депутатської групи «Довіра» Олегом Кулінічем, головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким,  Миргородським міським головою Сергієм Соломахою та головою Гадяцької громади Володимиром Нестеренком зустрілися з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та  головою незалежного регулятора НКРЕКП Валерієм Тарасюком.

   

  Головна тема зустрічей - ситуація з тарифами на розподіл природного газу, нарахуваннями та постачанням газу.

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль запевнив, що людям буде запропонований значно нижчий середньорічний тариф на газ, а, по-друге, у недобросовісних власників облгазів, які виставили невиправдані тарифи на розподіл та транспортування газу, просто забиратимуть ліцензію. Розпочати цей процес він обіцяв якраз з Полтавщини, реагуючи на масові протести людей в нашій області. Прем’єр заявив, що публічно підніме під час засідання уряду саме питання Полтавської області, і перегляд тарифів на розподіл і транспортування, виставлених газопостачальними організаціями, розпочнеться саме з неї. Відразу після  зустрічі з представниками громад Полтавщини Прем’єр-міністр мав розпочати нараду з керівництвом НКРЕКП та Міненерго стосовно врегулювання ситуації й остаточного плану дій. З його слів, буде пропрацьовуватися методика, як обмежити рівень маржі на транспортування і розподіл газу для приватних компаній.

  Голова національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Валерій Тарасюк пообіцяв вийти з конкретними пропозиціями щодо зниження тарифів на розподіл і транспортування газу, і додав, що ситуація конкретно по Полтавщині перебуває в зоні їхньої першочергової уваги. Він додав, що наразі, через низку факторів, єдиний тариф на розподіл і транспортування газу НКРЕКП встановити не в змозі, але вони обов’язково будуть перевіряти обґрунтованість розроблених газопостачальними організаціями тарифів у межах їх відання. Вже у середу відбудеться нарада НКРЕКП з АТ «Лубнигаз», де буде розглядатися конкретно цей випадок і будуть озвучені шляхи виходу з цієї кризової ситуації. За участі регулятора буде розглянута ситуація і з усіма іншими компаніями.

  В цілому зустрічі були продуктивними, діловими та, сподіваємося, матимуть конкретні позитивні для населення наслідки.

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Меню

  Перейти на старий сайт