Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради
  candle Щодня, о 9 годині, вшануй пам’ять загиблих співвітчизників хвилиною мовчання

  Великодня майстерня  у бібліотеці ім. Володимира Малика

  У Лубенській публічній бібліотеці ім. Володимира Малика продовжується цикл арт – терапевтичних зустрічей для дітей, які опинились у кризовій ситуації через війну. Так, 21 квітня відбувся черговий арт – терапевтичний  майстер – клас «Великодня майстерня», до якого долучилися ті, хто має нагальну потребу у психологічній та емоційній підтримці, а саме, діти та батьки  внутрішньо переміщених осіб.

  Провели захід працівники бібліотеки разом із фахівцями та волонтерами громадської організації «Твій Світ». Під час заходу діти спробували себе в ролі лялькових акторів, взяли участь в великодній інсценівці за мотивами української народної казки «Курочка ряба». Традиційно веселилися під час  музичної руханки, вивчали танцювальні «па» з волонтерами, виготовили великодні іграшки – курчата.

  На дружнього спілкування звучали нові вірші, які малеча залюбки підготували до заходу. Не обійшлося і без солодких призів , чаювання. А головне - всі насолоджувалися атмосферою тепла і затишку.

  До підтримки осіб, які опинились у кризовій ситуації через війну долучаються волонтери загону «Милосердя» Лубенського медичного фахового коледжу. Волонтери допомагають у спілкуванні з малечею, підтримують дітей у груповій та індивідуальній роботі. Співпрацюють організатори з Лубенським міським центром соціальних служб, який допомагає у пошуку бажаючих учасників заходів.

  Як повідомлялося раніше, на базі бібліотеки створили «Спільний простір». Це  ініціатива бібліотекарів і волонтерів зі створення інтерактивного центру для дітей, підлітків та молоді які постраждали внаслідок широкомасштабної війни на території України та стали вимушеними переселенцями.

  Захід відбувся в рамках проєкту «Маяки критичного мислення», що реалізується громадською організацією «Твій Світ» у партнерстві з Лубенською публічною бібліотекою ім. Володимира Малика за підтримки Європейського Союзу.

  Додати коментар


  Меню