"Вишита калина оберігає сина"

             Продовжуємо інформувати про серію традиційних зустрічей в галереї мистецтв Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького.

       Сьогодні вогонь юних палких сердець з Харкова, Дергачів, Запоріжжя, Ізюма та Києва наші творчі працівники спрямували у мистецтво. Адже завше галерея це не тільки споглядання на прекрасне, а і специфічний інформаційний простір, комунікація, жива емоція. І дивлячись на усміхнені обличчя діток, безперечно можна стверджувати, що задумане організаторами – вдалося!

       Спеціальним інтерактивним сюрпризом для малечі була поява улюбленої героїні Скай, яка супроводжувала та підтримувала дітей упродовж усього свята. У залі панувала радісна та невимушена атмосфера.

       Лубенська художниця, молодший науковий співробітник краєзнавчого музею Людмила Кошлай розповіла про секрети, техніки та прийоми мистецтва. Разом малювали українку у вишитій сорочці, гаптованій гронами калини, що символізує нашу Україну.  До речі, через особливість ягід цієї рослини довго триматися на кущах навіть у люті морози - калина у свідомості народу стала символом стійкості та нескореності.

       На заході порадувала своїм співом та грою на бандурі учениця Лубенської мистецької школи Катерина Коробкіна (викладач – Любов Речкалова).

       Душею та щирим словом хочеться обійняти дітей за їх віру в нашу Перемогу, нашу незламну державу, і ту дитячу безпосередність та енергію, які прикрашають всесвіт особливими фарбами.

       Окремо дякуємо виконавчому комітету Лубенської міської ради за надані для учасників солодощі та участі в організації спеціалістів відділу організаційного забезпечення діяльності ради та органів самоорганізації населення виконкому Ірині Сенененко та Ніні Шерстюк.

 

                 Молодший науковий співробітник

                  музею   Лідія Різуненко

 

 

Додати коментар

Меню

Перекладач жестової мови
Ти як?
Ти як? Перекладач жестової мови