Благодійний баскетбольний турнір на підтримку ЗСУ

1 червня у спортивному залі ДЮСШ м. Лубни відбувся благодійний баскетбольний турнір серед чоловічих команд на підтримку Збройних Сил України. Змагання були організовані сектором з питань фізичної культури і спорту відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради.

У змаганнях взяли участь чоловічі команди з Лубен, Пирятина Полтави і Оржиці.

Технічні результати баскетбольних поєдинків такі: Лубни – Оржиця 61:48, Пирятин – Оржиця 61:23, Полтава – Лубни 54:83, Лубни – Пирятин 67:65, Пирятин – Полтава 45:55, Полтава – Оржиця 80:61.

Переможцями турніру стали лубенські баскетболісти, склад команди: Ярослав Бондаренко (граючий тренер), Олександр Кондратенко, Максим Котюх, Данило Оніщук, Святослав Товкач, Руслан Товкач, Максим Білан, Сергій Сапсай. Обслуговували змагання баскетбольні арбітри Владислав Касян та Іван Тузов. Друге місце в турнірі посіли полтавці, а «бронзу» здобула пирятинська команда (тренер Олександр Богатінський).

На урочистому закритті турніру переможці та призери отримали відзнаки сектору з питань фізичної культури і спорту відділу сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому.