Щодня, о 9 годині, вшануй пам’ять загиблих співвітчизників хвилиною мовчання

Фонд Олександра Трухіна продовжує допомагати

Кожного дня розповідаємо про те, як небайдужі люди долучаються до справи допомоги тим, хто опинився у складних життєвих обставинах. Про систематичну допомогу народного депутата України Олександра Трухіна мешканцям нашої громади ми повідомляли неодноразово. Ось і цими днями, за його сприяння від Благодійного фонду Олександра Трухіна Лубенська громада отримала черговий вантаж.

Цього разу надійшли засоби особистої гігієни, дитяче харчування, ковдри, медичні препарати та інше. Дякуємо за допомогу і вкотре пересвідчуємося, що небайдужість, щира й щедра душа – це визначальні риси українців.

Як і повідомлялося раніше, ця та інша благодійна допомога видається наступним чином: медичні препарати можна отримати після звернення до свого сімейного лікаря (внутрішньо переміщені особи – до будь якої амбулаторії сімейної медицини). Дитяче харчування, памперси, засоби гігієни видають (у визначені дні, за довідками ВПО чи документами, що посвідчують статус особи) відповідні служби у виконавчому комітеті міської ради за адресою м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого,33, каб. 301 та 404. Продукти харчування, після формування певного запасу і попереднього оголошення з визначенням місця видачі, надає Управління соціального захисту.

Коментарі  
Засоби гігієни, ліки для дитини

Додати коментар

Увага!
Ви не зможете відправити коментар, якщо його текст буде містити http, або https.


Меню