Щодня, о 9 годині, вшануй пам’ять загиблих співвітчизників хвилиною мовчання

Запроваджується режим економії електроенергії

До уваги керівників субʼєктів господарювання!

Запроваджується режим економії електроенергії!

У звʼязку зі збройною агресією російської федерації та підвищенням інтенсивності ракетних обстрілів, через масовані атаки по обʼєктах енергетичної інфраструктури України виникає дефіцит потужності у загальнодержавній енергосистемі. У звʼязку з цим по всій території України можуть вводитися обмеження постачання електроенергії.

Одним із кроків для збалансування енергосистеми є скорочення енергоспоживання як населенням, так і субʼєктами господарювання, особливо у години пікового навантаження: з 7.00 год. до 23.00 год.

У звʼязку з цим та на виконання протокольних рішень, даних на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій 12.10.2022 року, просимо вжити заходів щодо скорочення енергоспоживання:

  • вимкнути прилади та пристрої, робота яких не є критично необхідною для діяльності підприємства;
  • мінімізувати роботу енергоємних пристроїв у години пікового навантаження;
  • у нічні години вимкнути вуличне освітлення на прилеглих територіях;
  • вимкнути підсвічування вивісок та світлову рекламу;
  • розглянути можливість коригування режимів роботи з метою зменшення енергоспоживання у години пікового навантаження на енергосистему.

Реалізація цих заходів дозволить уникнути розбалансування енергосистеми, допомогти енергетикам відновлювати мережі після ворожих атак та забезпечити безперебійну роботу підприємств громади і надання якісних послуг її мешканцям.

Сподіваємося на ваше розуміння та відповідальне ставлення до споживання електроенергії. Енергоощадність – допомога у боротьбі на енергетичному фронті. І лише спільними зусиллями ми зможемо подолати ворога і здобути перемогу.

Єднаймося! Все буде Україна!

Додати коментар

Увага!
Ви не зможете відправити коментар, якщо його текст буде містити http, або https.


Меню