Автопарк Лубенського відділу Національної поліції України поповнився новим автомобілем

Автопарк Лубенського відділу Національної поліції України поповнився новим автомобілем

22 листопада Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко вручив особовому складу поліції Лубенщини ключі від нового службового автомобіля «Renault Duster». Транспортний засіб підвищеної прохідності переданий службі превенції поліції Лубенщини. Його придбання стало можливим завдяки співпраці з Полтавською обласною радою та виділенню коштів із місцевого бюджету.

Лубенський міський голова  подякував працівникам поліції за роботу у такий складний  для всіх час  та висловив впевненість, що завдяки  покращенню матеріально-технічної бази, робота поліції стане більш ефективною і це відчують мешканці громади. Очільник поліції Лубенщини Петро Скічко подякував органам місцевої влади за підтримку та повідомив, що автомобіль буде використовуватися поліцейськими для забезпечення публічної безпеки і порядку, безпеки дорожнього руху, запобігання та припинення насильства в сім'ї, а також для надання допомоги людям.

«Поповнення автопарку райвідділу поліції новим службовим автомобілем  однозначно дозволить нам оперативніше реагувати на виклики громадян, які потребують нашої допомоги. Також таким чином ми збільшимо присутність поліції у населених пунктах громади, особливо в темну пору доби. Поліція та місцева влада злагоджено працює задля того, аби мешканці найвіддаленіших сіл громади відчували себе максимально захищеними. Продовжуємо тримати надійний тил заради перемоги України!» – зауважив Петро Скічко.

Додати коментар

Увага!
Ви не зможете відправити коментар, якщо його текст буде містити http, або https.


Меню