Сайт працює у тестовому режимі

Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Інформація УОЗ по COVID-19 станом на 22.02.2021 у м. Лубни та Лубенському р-ну. Усього захворіло з початку епідемії - 1756 осіб. Захворіло за останню добу - 14 осіб. Хворіють станом на 22.02.2021 р. – 76 осіб. З підозрою на COVID-19 - 12 осіб. На самоізоляції знаходиться - 113 осіб. Усього за період епідемії по м.Лубни та Лубенському р-ну: одужало - 1469 осіб, померло - 45

  Центр соціальних служб продовжує інформаційну кампанію щодо створення патронатних сімей

  Міський центр соціальних служб продовжує інформаційну кампанію серед мешканців Лубенської громади щодо сучасних сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Так 17 лютого на базі Лубенської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості провідним фахівцем із соціальної роботи Тамілою Дідик проведено інформаційний онлайн-семінар для безробітних на тему «Сімейний патронат в Україні».

   

  Мета заходу - пошук кандидатів в патронатні вихователі та формування позитивної громадської думки щодо послуги патронату із забезпечення тимчасового догляду, виховання та реабілітації в умовах сім’ї дітям, які не отримують належного батьківського піклування через складні життєві обставини й потребують тимчасової підтримки та професійної допомоги.

  Учасники семінару ознайомились з основними засадами створення та функціонування патронатної сім’ї, етапами відбору кандидатів у патронатні вихователі, їх обов’язками та правами, а також отримали вичерпну інформацію щодо розміру державної матеріальної підтримки таких сімей і забезпечення соціального супроводження відповідних фахівців.

  Щиро сподіваємось, що такі заходи разом із поширенням соціально-рекламної продукції та публікаціями в засобах масової інформації досягнуть результату, і в нашій громаді будуть створені патронатні сім’ї.

  Віктор ЦИМБАЛ

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Меню

  Перейти на старий сайт