Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Щодня, о 9 годині, вшануй пам’ять загиблих співвітчизників хвилиною мовчання

  Болить душа... Сумуємо

  Не закінчується лютий місяць. Не приходить весна на Лубенщину. Чорні звістки не дають милуватися сонцем і дивитися у блакитне небо. Чергова втрата. Знову горе.

  15 березня 2023 року у напрямку н.п. Тоненьке Покровського району Донецької області загинув наш земляк, сержант із матеріального забезпечення стрілецької роти, головний сержант АФОНІН ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ.

  Олександр Віталійович Афонін народився 3 липня 1971 року у смт. Чорнухи.

  Середню освіту здобував у Лубенській загальноосвітній школі №1, у 1989 році отримав спеціальність слюсаря-електромонтажника у Лубенському СПТУ -13.

  У 1989 -1991 році проходив строкову службу в армії.

  Олександр Віталійович був чесною і працьовитою людиною. Працював  у Лубенських ремонтно-механічних майстернях, у ПАТ «Лубно ТБ», у комунальному підприємстві ЛК ЖЕУ, будував і ремонтував.

  Олександр Віталійович був життєлюбною людиною. Дуже любив футбол. Грав за команди Молокозаводу, «Племсервіс», «Сула».

  Проте, осторонь біди, що прийшла на українську землю разом з російськими окупантами, стояти не міг. І вже 25 лютого 2022 року призваний Лубенським РТЦК та СП на військову службу по мобілізації.

  Ворог обірвав ще одне життя захисника України, приніс страшне горе в родину.  У жалобі мати, дружина, донька і син, брат. Разом з ними сумує і вся Лубенська  громада. Ми втратили справжнього воїна-захисника, патріота й громадянина, сім’я – надійну опору, сина, чоловіка, батька, брата, дідуся; друзі – хорошого товариша, майстра «золоті руки», душу компанії.

  Висловлюємо щире співчуття рідним та друзям Героя. Не забудемо! Не пробачимо!

  Царство Небесне та вічна і світла пам’ять воїну-захиснику Афоніну Олександру Віталійовичу

  Прощання з АФОНІНИМ Олександром Віталійовичем відбудеться 19 березня о 12 годині на Володимирському майдані у Лубнах.

  Панахида за загиблим відбудеться 19 березня об 11 годині у Церкві Всіх Святих (Дитячий парк ім. Олеся Донченка, вул. Мистецька, 3).

  Додати коментар


  Меню