Втрачаємо... Болить... Сумуємо....

Ще одне життя поклала Лубенщина на алтар Волі і Свободи України. Нова кривава рана, нова втрата.

3 червня 2023 року у результаті артилерійського обстрілу противником позицій підрозділу поблизу н.п. Водяне Волноваського району Донецької області отримав поранення несумісні з життям та загинув наш земляк, старший навідник мінометної батареї механізованого батальйону, старший солдат КОРОСТІЛЕНКО Анатолій Петрович.

Анатолій Петрович народився 11 квітня 1980 року у селі Хорошки Лубенського району. Рідне село давало силу й бажання робити життя кращим. З ним пов’язане все життя. Тут закінчив школу, здобув професію тракториста. Любив землю і життя, мав чудову пасіку.

Більшу частину життя працював  трактористом у ТОВ «Райз-Максимко», пізніше працював у Києві.

Анатолій Петрович – справжній українець і патріот, вже у 2014 році пішов захищати свою країну. Був учасником антитерористичної операції.

Звичайно, біда, що прийшла на українську землю російським чоботом, не залишила його байдужим. Вже у перший день повномасштабного вторгнення ворога – він у військкоматі. Мужньо боронив він рідну землю і наш спокій.

Тепер повертається захисник у рідне село на щиті. Вічна йому слава і пам’ять у серцях земляків.

Слова нашого глибокого співчуття дружині, сестрі, рідним героя-захисника.

Герої не вмирають!

Вічна і світла пам’ять та  Царство Небесне!

Панахида за загиблим КОРОСТІЛЕНКОМ Анатолієм Петровичем відбудеться 7 червня об 11 годині, церемонія прощання  - о 12 годині у селі Хорошки, на майданчику біля будинку культури

Додати коментар

Меню

Перекладач жестової мови
Ти як?
Ти як? Перекладач жестової мови