Перемоги лубенців на чемпіонаті України

У Києві відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед вихованців позашкільних закладів. У змаганнях взяли участь 166 юних спортсменів 19 команд з 10 областей України та міста Києва.

Лубни представляли вихованці гуртків спортивного орієнтування дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс».

В особистому заліку на коротких дистанціях у своїх вікових групах призерами стали: Єлизавета Руднєва – перше місце, Іван Бовсуновський, Ярослав Шило – треті місця.

На середній дистанції третє місце виборов Єгор Тараненко.

У двохетапних естафетах Іван Гавриш і Артем Даценко стали чемпіонами; Дмитро Марченко і Кіра Бабарикіна, Максим Лазебний і Анастасія Хлус, Іван Бовсуновський і Данило Левченко, Ярослав Шило і Владислав Полупанов – другі; Мар’яна Бовсуновська і Марія Федоренко та Єгор Тараненко і Єлизавета Руднєва– треті у своїх вікових групах.

В загальнокомандному заліку юні лубенські орієнтувальники вибороли друге місце, поступившись лише команді центру позашкільної освіти з міста Дніпро.

Вітаємо юних лубенців та їх наставників! Так тримати!