Матчева зустріч зі спортивного орієнтування

4-5 листопада в Полтавському районі відбувся Відкритий особисто-командний чемпіонат Полтавської області та традиційні змагання зі спортивного орієнтування «Матчева зустріч 2023», за участі 248 спортсменів, що представляли 34 команди з десяти областей України та міста Києва.

У напруженій боротьбі вихованці дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» вибороли третє загальнокомандне місце, поступившись лише командам з Харкова та Києва. На восьмому місці фінішувала збірна Полтави, на 13 – друга команда ДЮКСОТ «Валтекс».

У особистому заліку на довгих та середніх дистанціях в своїй віковій групі Денис Ковальчук завоював два других місця, Маргарита Теліпко – друге та третє місця.

На довгій дистанції друге місце виборола Валерія В’юницька, третіми фінішували Таїсія Ахметшина і Сергій Петкевич.

На середній дистанції другими стали Тетяна Замахіна, Ірина Москаленко, Станіслав Рева. Треті – Єлизавета Руднєва та Денис Мусієнко.