У рамках проєкту “Створення та розвиток потенціалу робочих груп із громадської безпеки та відновлення у партнерських громадах Полтавської області” та проєкту ПРООН: «EU4Recovery - Розширення можливостей громад в Україні» за підтримки Європейського Союзу, передбачено проведення партисипативної оцінки потреб громад та очікувань членів робочих груп (анкетування, фокус-групи).
Опитування буде проведено для визначення ресурсів та прогалини у питаннях відновлення та громадської безпеки. Дані опитування використовуватимуться для формування планів роботи робочих груп, підготовки профільних цільових програм громадської безпеки та відновлення, а також включення максимальної кількості стейкхолдерів.
Цільова аудиторія: мешканці громади: молодь, працездатні особи, пенсіонери, у тому числі незахищені верстви: ВПО, які проживають на території громади, зокрема у місцях компактного проживання, мешканці та мешканки різних населених пунктів громади
Опитування проводиться до 31.07.2023.
Посилання на анкету: https://forms.gle/EpGMKLgy43kZ35t1A