Нещодавно Лубенська територіальна громада була відібрана для участі в проєкті «Зростаймо разом «Ініціатива «Молодіжний працівник – Львів, Полтава, Житомир». Цей проєкт реалізовується Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр», та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».
Його мета – підвищити професійні знання та навички молодіжних працівників та працівниць, підтримати розвиток молодіжної політики на місцевому рівні й підвищити рівень залученості молоді до життя в громаді. Проєкт дає можливість громаді дослідити стан молодіжної політики, обмінятися досвідом, отримати молодіжних працівників та підтримку у розробці нормативно-правових документів, формуванні та поширені передового досвіду у сфері молодіжної політики. Представники нашої громади Євгеній Гапченко, Валерія Сень, Ірина Азарова, Наталія Ковп пройшли навчання у місті Полтава за програмою "Молодіжний працівник".
Попереду цікава продуктивна робота.