Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Обговорення питання підвищення тарифів на послуги з перевезення пасажирів

  У виконавчому комітеті Лубенської міської ради значна увага приділяється питанню встановленню тарифів на перевезення у м. Лубни, оскільки ця проблема є надзвичайно актуальною як для перевізників, так і для мешканців громади.

   

  У зв’язку зі значним підняттям вартості газу метану, яким заправляються міські автобуси, до виконавчого комітету Лубенської міської ради звернулися перевізники з проханням встановити тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у розмірі 12,00 грн та надали відповідні розрахунки з підтвердними матеріалами. Слід зазначити, що на початку вересня тариф по місту був збільшений до 8,00 грн, розмір якого розрахований з урахуванням актуальної на той час вартості газу 18,00 грн. З незалежних від перевізників та органів місцевого самоврядування причин на початку жовтня вартість газу підвищилась до 36,20 грн, тобто вартість пального зросла більш ніж у двічі. Згідно з чинним законодавством на підставі заяв перевізників виконавчим комітетом було підготовлено проєкт рішення про встановлення нових тарифів на проїзд по місту Лубни у розмірі 12,00 грн.

  16 листопада поточного року відбулась нарада під головуванням першого заступника Лубенського міського голови Олега Соболєва за участі працівників відділу економічного розвитку і торгівлі, перевізників, депутатів Лубенської міської ради, на якій обговорювалися питання тарифу на міські перевезення, відновлення не діючих маршрутів та дотримання карантинних вимог під час здійснення пасажирських перевезень. У ході наради перевізникам запропоновано шляхи зниження розрахованого ними тарифу та наголошено на необхідності відновлення роботи маршрутів №5, №7, №8 та №11, а також утримання транспортних засобів в належному санітарному та технічному стані й дотримання встановлених протиепідемічних вимог.

  У рамках проведення регуляторної процедури 17 листопада в приміщенні виконавчого комітету відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва за участю перевізників, в ході якої пройшло обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Лубенської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування по м. Лубни».

  Члени Координаційної ради та присутні зазначили перевізникам, що з підняттям тарифу мешканці міста, у свою чергу, мають отримувати якісні послуги з перевезення та оновлені транспортні засоби. Перевізники повідомили, що в разі не підняття тарифу вони не зможуть здійснювати перевезення по місту через відсутність обігових коштів для виплати заробітної плати, придбання запчастин тощо. За результатами обговорення перевізникам рекомендовано подати уточнені розрахунки в частині зменшення тарифу з врахуванням фактичної ціни на газ. Проєкт рішення щодо встановлення тарифів буде винесено на чергове засідання виконавчого комітету.

  Коментарі  
  0 # ПомилкаАнатолия Соболева! 18.11.2021, 20:34
  Анатолия Соболева!Царство ему небесное...Перечитывать нужно,чтобы не допускать таких ошибок.
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
  Додати коментар


  Меню

  Перейти на старий сайт