Відбулася творча зустріч із поетесою Н.Фурсою

Цей сповідальний рядок із нової книги Наталки Фурси «Без сорочки» став лейтмотивом літературної зустрічі з відомою поетесою Наталкою Фурсою, яка відбулася 12 липня в Публічній бібліотеці        ім. Володимира Малика. За відгуками присутніх захід видавася досить вдалим і невимушеним. Дві години спілкування з талановитою поетесою, прозаїком, непересічною жінкою відкрили неперевершений світ її поезії - щирої, досконалої і мудрої, поезії найвищого ґатунку. Вона барвиста, мелодійна, досконала в кожному образі, в кожній метафорі, в кожному рядку. Сповнена високої життєвої філософії, світлих роздумів про минущість і вічність та про доцільність створеного Творцем земного й небесного.

Наталка Фурса – авторка восьми поетичних книжок: «Окрик» (Київ, 1993), «Дар Любові» (Полтава, 1997), «Страсті по Страті» (Полтава, 2000, 2001), «Необлітане небо» (Полтава, 2002), «Нічого, крім повторень» (Київ–Хмельницький, 2004), «Пилок і пил» (Полтава, 2015), «…ані вирію, ані скиту…» (Полтава, 2020), «Без сорочки» (2022), яку майстриня слова презентувала під час зустрічі і в якій перев’язала у вагомий сніп майже 120 різнопланових поезій, а також книги малої прози «Зінське щеня» (Полтава, 2017).

Книга Наталки Фурси "Без сорочки" вийшла у видавництві "Саміт-книга" буквально напередодні війни. Під час зустрічі авторка зізналася, що перші примірники підписувала та відсилала за день до її початку.

Ця книжка варта прочитання. Як зазначила в анотації редакторка книги Світлана Луцкова, «восьма поетична збірка знаної в Україні та поза її межами письменниці Наталки Фурси – «це книга – одкровення, книга – ризик, книга - оголений нерв».

Учасники зустрічі також познайомитися з віршами про війну. Кожний з них «це переплавлений біль у слова, аби було як видихнути потім».

Вперше в ролі модератора зустріч майстерно провела письменниця Раїса Плотникова. Вона добре знає Наталку Фурсу. Тож тандем ведучої і поетеси був дуже вдалим. Захопливим став і виступ Ірини Карач, бібліотекаря Публічної бібліотеки ім. Д. Гурамішвілі (м. Миргород), філолога за освітою.

Сподіваємося на наступні зустрічі. А всі охочі можуть придбати книги в бібліотеці ім. В.Малика.

       

Додати коментар

Меню

Перекладач жестової мови
Ти як?
Ти як? Перекладач жестової мови